Niemand hoeft er doekjes om te winden, vrouwen met rondingen zijn terug helemaal in.
De Rubensiaanse lijnen van de BBW raken een gevoelige snaar bij menig man en intieme, meer intensere momenten met een vollere vrouw durven onze dromen al eens te overheersen. De statistieken van de erotisch getinte websites liegen er dan ook niet om, inhoud met Big Beautiful Women scoort zeer hoog, een tendens die niet meteen een ommekeer zal kennen.
De mensen achter Curvelicious, een concept dat de BBW en hun lovers, in de Benelux opnieuw in waarde wil doen stijgen hebben deze tendens goed begrepen en lanceren weldra hun eerste Curvelicious Single Party.
In het hart van West-Vlaanderen kunnen BBW en hun lovers, met gelijkgezinden, de beentjes losgooien op de beats van enkele top DJs, omringd door alles wat de innerlijke mens nodig kan hebben. Een intieme locatie, waar iedereen zonder complexen kan genieten van al het moois dat het leven te bieden heeft, contacten kan leggen en misschien wel een diepere connectie vinden.
De organisatie ligt in handen van Vanessa Depaepe, zelf een dame voorzien van een riante boezem, die het reilen en zeilen van de BBW wereld door en door kent.
Meer info over de Curvelicious party is terug te vinden op hun facebook pagina https://www.facebook.com/curveliciousss/
Laat jullie verleiden en geniet .. zonder mate.
***
(Tags: maatje meer, maatje-meer-model, Rubensiaans, rondingen, curves, dik, dikke billen, cellulitis, plus size, plussize, plus-size, BBW, big beautful woman, big beautiful women)